Učte se s hudbou - Adele - Skyfall | Falešní začátečníci

Opět aktivně posloucháme, tentokrát s Adele a jejím nesmrtelným bondovským hitem a ústřední písní k filmu Skyfall.

Díky nutnosti vyplňovat vymazaná slovíčka se učíme poslouchat anglické písničky pečlivěji a lépe se nám dostane 'do krve'…

Stáhnout
Více informací
Záložka do knihy - 25 nejpoužívanějších sloves I | Falešní začátečníci

25 nejzákladnějších nepravidelných sloves s překladem, minulým časem a příčestí minulým. Tedy se všemi nepravidelnými tvary. Tentokrát ve formě záložky, abyste mohli opakovat všude tam, kam si berete knihu. Nejsou podle abecedy, abyste se ji…

Stáhnout
Více informací
Učte se s hudbou - Beatles - yesterday | Falešní začátečníci

V dalším díle našeho seriálu Učte se s hudbou přinášíme klasiku od Beatles a jejich hit Yesterday. Projděte si slova k této známé písničce a zlepšujte se v angličtině zábavnou formou.

Díky nutnosti vyplňovat vymazaná slovíčka se učíme…

Stáhnout
Více informací
Kvarteto - ovoce a zelenina | Začátečníci

Kvarteto je skvělý způsob jak si procvičit jednoduchá anglická slovíčka a zároveň základní interakci s ostatními. Jelikož jsou naše karty pouze s obrázky a bez textu je toto kvarteto vhodné i pro úplně malé děti (které slovíčka znají).

Stáhnout
Více informací
Učte se s hudbou - Money, money, money | Falešní začátečníci

V dalším díle našeho seriálu Učte se s hudbou přinášíme jeden z nejslavnějších hitů všech dob Money, money, money od skupiny ABBA. Přeneste se do zářivých let pop music a zlepšete se přitom v angličtině.

Díky nutnosti vyplňovat vymazaná…

Stáhnout
Více informací
Učte se s hudbou - What a wonderful world | Falešní začátečníci

Originální slova ke známé písničce od Louise Armstronga - What a wonderful world. V tomto dokumentu máte vynechaná některá slovíčka a vaším úkolem je během poslechu je doplnit.

Díky tomu se naučíme poslouchat anglické písničky pečlivěji a…

Stáhnout
Více informací
Nepravidelná slovesa - základní seznam | Začátečníci +

Stránka se 75 základními nepravidelnými slovesy. Vytiskněte si ji a vyvěste na vhodném místě. Na zeď u pracovního stolu, na vnitřní dveře od záchodu, na ledničku, v kuchyňce v kanceláři atd.

I minuta denně se počítá! Tak nebuďte líní a…

Stáhnout
Více informací
Zelenina - kartičky s obrázky | Začátečníci

Karty s obrázky pro každodenní opakování základních anglických slovíček na téma ZELENINA - VEGETABLES. Při oboustranném vytištění jsou z jedné strany anglicky s obrázkem (pomáhá memorovat si slovíčko vizuálně) a z druhé strany je pak český překlad. <…

Stáhnout
Více informací
Povolání - kartičky | Začátečníci

Karty s obrázky pro každodenní opakování základních anglických slovíček na téma POVOLÁNÍ - OCCUPATION. Při oboustranném vytištění jsou z jedné strany anglicky a z druhé strany je pak český překlad. Pozor při oboustranném tisku se překlápí dle kratší…

Stáhnout
Více informací
Ovoce - kartičky s obrázky | Začátečníci

Karty s obrázky pro každodenní opakování základních anglických slovíček na téma OVOCE - FRUIT. Při oboustranném vytištění jsou z jedné strany anglicky s obrázkem (pomáhá memorovat si slovíčko vizuálně) a z druhé strany je pak český překlad.

Stáhnout
Více informací